Pravidla pro návštěvy v Domově sv. Aloise
22. května 2020 Aktuality

Pravidla pro návštěvy v Domově sv. Aloise

Milí blízcí našich klientů,

po čase vás zdravíme také touto cestou, s většinou z vás hovoříme telefonicky či osobně. 
Skončil nouzový stav v ČR, ale mnohá opatření či doporučení MZ a MPSV trvají pro seniorské domovy nadále. 
V příloze naleznete dokument, který se týká návštěv, máte ho v e-mailech a bude osobně předán i každé návštěvě. Od 25. 5. jsou možné, ale budeme rádi, když dodržíte nařízení i doporučení plynoucí nejen z MPSV a MZ, s většinou z nich se ztotožňujeme. Jak jinak ochránit vaše blízké a přitom stále dodržet přísná preventivní opatření? 
Jsme rádi, že můžeme být domovem rodinného typu, a tak máme možnost jednat individuálně s vámi i s vašimi blízkými. Nejsme k dispozici „ideálně“, ale věřím, že se stále snažíme společně s vámi o maximum. Prevence je nezbytná. 
Čeká nás 4. kolo testování personálu rychlotesty a zatím vždy dobrý výsledek. Také nikdo z klientů nemocí Covid-19 neonemocněl. To jsou další dobré zprávy pro vás i nás. 
Počasí nám přeje, a tak se s mnohými potkáváme „za plotem“ nebo v okně anebo při video hovorech, které jsou nyní komfortnější díky darovanému tabletu (spolupráce APSS a Philip Morris). Využívat je můžete nadále a kdykoli po domluvě. Zahrada bude také preferovaným místem pro návštěvy, samozřejmě dle počasí a situace. 
Vážím si vaší podpory v době přísných opatření a při nedostatku pomůcek, vážím si kolegyň a kolegů za to, že to nevzdali, že vydrželi nápor nařízení a opatření a za to, že tu byli a jsou a vytvořili klidné prostředí pro klienty, nás všechny a tím pádem i pro vás :-).
V případě dotazů se na nás s důvěrou obracejte.

Pravidla pro návštěvy v DSA.pdf

Mgr. Lenka Dejmková

Vedoucí Domova sv. Aloise
Tel.: 377 310 411 E-mail: 7.AuRW8_5fxy.Z4WHfpr6W7%WkvDRW7r