Městská charita Plzeň

Všeobecná zdravotní sestra

CHOS - Polední 11, Plzeň Plný úvazek Ihned bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Květa Vydrová

vedoucí CHOS
Tel.: 377 450 245 E-mail: kveta.vydrova@mchp.charita.cz

Městská charita Plzeň hledá zaměstnance na pozici VŠEOBECNÉ SESTRY v domácí péči.

Požadujeme:

  • min. SZŠ obor všeobecná nebo dětská sestra
  • ŘP sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC

Ranní, odpolední směny a víkendy. Praxe vítána. Nástup dle dohody. Mzdové podmínky 37 000,-Kč + příplatky za směnnost, DPP, DPČ 230,-/hod.

Zam. výhody:

  • Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Náplň práce:

  • Zajišťování odborných zdravot. výkonů u pacientů v domácí péči na základě indikace lékaře.

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci
  • adaptační proces pod vedením zaměstnance
  • vzdělávání zaměstnanců
  • příjemný kolektiv
  • možnost zkráceného pracovního úvazku
  • možnost přivýdělku formou brigády

Další informace:

  • Mgr. Květa Vydrová, tel. 731 433 115, e-mail: kveta.vydrova@mchp.charita.cz