Tříkrálová sbírka 2014
bude v Plzni slavnostně zahájena dne 2. ledna 2014 v 16 hodin v mázhauzu plzeňské radnice za účasti otce biskupa a představitelů města. Slavnostní atmosféru doplní schola od kostela Panny Marie Nanebevzaté. Pokud to počasí dovolí, tak i letos Plzeňské krále a královny povezou i přes náměstí „pivovarští koně“ do katedrály, kde začne v 16.45 hodin dramatické ztvárnění Tříkrálového příběhu v podání osvědčeného souboru ze Starého Plzence. Po požehnání otcem biskupem budou až do 14 1. 2014 přát všem lidem štěstí, zdraví, pokoj svatý …